Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rozhovor s Emmou!

Kdo řekl, že být jedinou holkou na place plným kluků bude jednoduché? Kromě toho představovat inteligentní a cool roli jako je Hermiona není tak snadná práce - komentovala svou účast na Harrym Potterovi Emma Watson."Myslím, že nejobtíznější věcí na tom všem, jsou fanoušci," odhalila herečka. "Být Hermionou je těžsí, než si myslíte. Být vševěd a zajímat se víc o knížky než o kluky je hrozné, ale mám v ní skvělou zálibu."


Jaké to je pracovat s tak šikovnými kluky jako jsou Dan Radcliffe a Rupert Grint?

Skvělé! Znám je tak dobře, že už je považuju za rodinu - hlavně Dana, je jako můj bratr. Všechno s ním sdílím!


Máš ráda Dana Radcliffa?

Ne, nemám ho ráda. Nemám čas na to, abych s ním založila vztah. I když chodím víc ven s Danem než s Rupertem... máme totiž bližší vztah.


Je to těžké, být tak slavnou herečkou ve tvém věku?

Ano, je to opravdu velmi těžké. Přestože dělám to, co mám ráda, občas cítím, že mě fanoušci dusí. Například, když jdu nakupovat.. postrádám svůj soukromý život, ale miluju svět slávy.Rozčiluje mě, když na mě lidi volají Hermiono, ale teď už to toleruju víc, protože tuhle hroznou chybu většinou spáchají nejmenší fanoušci. myslím, že mezi mnou a Hermionou jsou velké rozdíly.


Jaké rozdíly?
Dobře, zaprvé nejsem posedlá učením, samozřejmě je důležité, ale.... Vedu víc společenský život než Hermiona. Jsem víc sportovně založená a miluju zpívání, což ona asi moc ne. Podobné jsme si v tom, že obě milujeme své přátele!


Opravdu ráda zpíváš? To je překvapení!

Samozřejmě, měli byste se zeptat Dana!

zdroj:kouzelna-emmawatson.blog.cz

Do komentářů mi můžete napsat své názory na tento rozhovor...!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

TTTTTTTTTTTTTT

(ZZZZZZZ, 3. 8. 2007 14:14)

TTTTTTTTTT

zpěv

(janee, 14. 6. 2007 16:05)

To je fajn,že em taky zpívá. já zpívám od šesti let občas je to unavující a nestíhám,ale už bez toho ani nemůžu být. zajímalo by mě jak je na tom ona...

toz to je zajimave

(arwen-houslistka, 9. 5. 2007 15:42)

dobre,ze jsem si tyhle komentare precetla..,ale je blbe ze nekteri se treba s temato celebritama chcou kamaradit,ale nemuziou,protoze jsou od nich bud moc daleko nebo maji tak moc fanouskz ze kdyby se meli bavit s kazdym tak se asi budou bavit s celym svetem...,je to smutne ze k tem celebritam maji pristup jen nekteri...